آیکون فنجان قهوه

درباره امیر شکلات

امیرشکلات برای تمام کافه دوستان نامی آشناست. این برند متعلق به سری کافه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور است که اینک بیش از هفده سال از زمانی که آغاز به کار کرده می‌گذرد.

امیر ناهید موسس برند امیرشکلات در سال ۱۳۸۳ نخستین کافه خود را تاسیس کرد. وی که فارغ التحصیل رشته حسابداری‌ست با تجربه چندین ساله در زمینه کافه‌داری و با صبر و چشم‌اندازی روشن برای آینده کار خود را در خیابان شریعتی و از یک مغازه کوچک و با صفا شروع کرد.

آیکون سابقه
۱۸ سال
سابقه
آیکون سابقه
۶۲
شعبه فعال
آیکون سابقه
۵۰۰+
پرسنل
آیکون سابقه
۲۰۰۰۰۰۰+
مشتری
لوگو امیر شکلات

تولد امیرشکلات مثل هر آغاز دیگری به دور از مشقت و موانع نبود. امیر ناهید با صبر و شکیبایی فراوان از همان کافه کوچک توانست مشتریان ثابت زیادی را برای خود فراهم کند. کسانی که به اعتبار خلق و خوی نیکو و مشتری مداری آقای شکلات و نیز به دلیل کیفیت آنچه در کافه عرضه می‌شد و حتی بیش از اینها بخاطر فضای صمیمانه‌ای که در کافه جریان داشت مدام به آنجا رفت و آمد می‌کردند. نحوه عالی برقراری ارتباط با مشتریان و مراجعین و حس دوستانه ای که از همان ابتدا مشتری‌ها احساسش می‌کردند امیرشکلات را آرام آرام به کانون توجه ساکنین همان محله و سپس مناطق دورتر تبدیل کرد. مشتریان وقتی وارد آن فضای کوچک و صمیمیانه می‌شدند آنچه سفارش می‌دادند با بهترین کیفیت برایشان عرضه می‌شد و خاطره خوبی در ذهنشان برجا می‌ماند لذا دیدارهای بعدی خیلی زود فراهم می‌آمد.

تصویر سالاد تصویر پیتزا
امیر شکلات پلاس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت.

امیر شکلات

در سـراسـر ایـــــران

در اکثر شهرهای کشور امیرشکلات شعبه و حضور فعال دارد و این شعبه‌ها عمدتا در مکان های پرتردد، زیبا و جذاب، خیابان‌های اصلی و مهم، شهرها و نقاط توریستی با جاذبه گردشگری بالا واقع شده‌اند. داخل پاساژها، مراکز خرید مشهور، پارک‌ها و بوستان‌های پرطرفدار، فود کورت‌های سرشناس و خلاصه در تمام نقاط تفریحی جذاب می‌توانید سراغ امیرشکلات بروید. این مکان‌ها همگی محیط مناسب برای وقت گذرانی با خانواده، دوستان و حتی به تنهایی هستند. محل پارک عمومی خودرو و نیز پارکینگ اختصاصی، فضاهای مناسب و دلخواه برای نشستن و گشت و گذار در اطراف و اینترنت رایگان از ویژگی‌های دیگر این نقاط می‌باشد.

تمام شعبه‌ها
الکترود استیل